Premiér Fiala a další členové vlády navštíví povodněmi zasažené oblasti v Moravskoslezském kraji

Foto: Fb Úřad vlády ČR

Premiér Petr Fiala spolu s dalšími členy vlády v úterý 17. září 2024 navštíví povodněmi zasažené oblasti v Moravskoslezském kraji.

Spolu s předsedou vlády se do regionu zasaženými povodněmi vydá vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan, vicepremiér a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš, ministr financí Zbyněk Stanjura, ministryně obrany Jana Černochová, ministr dopravy Martin Kupka, ministr zemědělství Marek Výborný a ministr životního prostředí Petr Hladík.

Cílem návštěvy je monitorování rozsahů škod přímo na místě a koordinace možností vládní a krizové pomoci. Členové vlády budou mimo jiné jednat s představiteli Moravskoslezského kraje a města Ostravy.

(nm)